دوشنبه 8 خرداد 1402   08:15:16
1398/7/10 چهارشنبه
پایگاه های مرتبط
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
1393/11/5 یکشنبه

حضور و حیات مقتدرانه در دنیای کنونی جز در پرتو شکوفائی و توسعه علمی میسر نیست در چنین شرایطی نگرشها و باورهای دینی ما در  کنار فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی نیز معطوف به رشد هر چه بیشتر و بالندگی علمی است در قرن حاضر که دقت و سرعت تحولات علمی و فنی بیش از پیش سرعت یافته است، دانش مهمترین سرمایه کشورها به شمار آمده و اشتباه بودن تفکر تکیه برمنابع خام زیر زمینی مانند نفت و گاز بجای تکیه بر استعدادها ی انسانی بیش از گذشته آشکار شده است.

 در این میان دانشگاهها به عنوان نهادهای مسئول، آرمانخواه و پاسخگو به نیازهای جامعه در جهان پر شتاب و پر رقابت آینده وظیفه و نقش خطیری را در ارتقاء توان و منزلت اجتماعی جامعه به عهده دارند.

 در این خصوص حوزه معاونت آموزشی دانشگاه وظایف بسیار سنگینی بر عهده دارد که مهمترین آن زمینه سازی و ایجاد بسترهای لازم برای تربیت و آموزش جوانان مستعد، خلاق، کار آفرین و اخلاق مدار از طریق طراحی، اجرا و کنترل ساز و کارهای آموزشی ارزیابی و استفاده از اساتید توانمند، مجرب و با انگیزه است. این حوزه وظیفه دارد در چهار چوب ضوابط و دستور العملهای ابلاغی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با تعامل و بهره گیری از پشتیبانی  سایر بخش های دانشگاه و بخشهای مرتبط در ستاد وزارت در جهت نیل به اهداف آموزشی و توسعه، رشد و بالندگی علمی دانشگاه تلاش نماید.

معرفی کارکنان
دکتر حمیدرضا افتخاری
دکتر مسیب زهره وند
دکتر عیسی سلگی
دکتر علیرضا سلیمانی
حجت الاسلام دکتر یحیی نورمحمدی نجف آبادی
لیلا بیات نژاد
معصومه ناصری
وحید تاجیک
فاطمه روستایی
مرضیه سجودی
لیلا زندیه
نسرین عبدلی
مریم روزبهانی
زهرا دشتی
نسرین احمدی
معصومه مطلبی
مسعود دائمی
شیرین غیاثوند
علی میرزایی
غلام حسین می آبادی
اسماعیل امیری
مهدی فراهانی
سعید رحیمی
احد کیانی
فرشاد شیخ الملوکی
محمد فرمانی
محمد زمانی
فاطمه همتی
بهاره خالقی
سید مهدی موسوی
مهدی رفیعی
مجید جباری
امکانات آموزشی دانشگاه ملایربيشتر
سامانه آموزش