شنبه 9 مهر 1401   01:25:39
1398/7/10 چهارشنبه
معرفی کمیته (HSE)
1397/12/8 چهارشنبه

اصطلاح ایمنی، بهداشت و محیط زیست معادل Health, Safety and Environment یا به طور خلاصه(HSE) است. نهادهای (HSE) به فراهم نمودن محیط کاری مناسب به دور از خطرات و به رعایت اصول حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار در فعالیتهای روزمره کاری می پردازند. این نهادها بیشتر به صورت کمیته فعالیت می نمایند و در بیشتر صنایع و محیطهای تحقیقاتی در کشورهای پیشرفته دنیا در حال فعالیت هستند و بر رعایت اصول مربوطه نظارت و برای نیل به اهداف لازم برنامه ریزی می نمایند.

اخباربيشتر
اطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی مجازی ایمنی در آزمایشگاه
معاونت پژوهشی و فناوری و کمیته HSE دانشگاه ملایر برگزار می کند:
کارگاه آموزشی ایمنی در آزمایشگاه ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی
به اطلاع دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی نیمسال 1400 و جامانده با زمینه کار تحقیقی آزمایشگاهی، می‌رساند حسب هماهنگی‌های به عمل آمده و مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، اخذ گواهی شرکت در کارگاه آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE)) با عنوان " ایمنی در آزمایشگاه " برای انجام مراحل تصویب پروپوزال، دریافت مجوز حضور در آزمایشگاه / کارگاه پژوهشی برای دانشجویان با زمینه کاری آزمایشگاهی الزامی می باشد. لذا لازم است دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پیامک برای آنها ارسال شده است، نسبت به ثبت نام و شرکت در کارگاه " ایمنی در آزمایشگاه " اقدام نمایند. لینک کارگاه پس از ثبت نام به شماره موبایل ارسال خواهد شد.
زمان برگزاری کارگاه : 10 و 11 خرداد 1401
ساعت: 18 الی 20
مهلت ثبت نام: 08 خرداد 1401
 نحوه ثبت نام: ارسال اطلاعات شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره دانشجویی، رشته و مقطع تحصیلی، نام و نام خانوادگی استاد راهنمای مربوطه به آدرس ایمیل: hse@malayeru.ac.ir

 
اطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی ایمنی در آزمایشگاه
معاونت پژوهشی و فناوری و کمیته HSE دانشگاه ملایر برگزار می کند:
کارگاه آموزشی " ایمنی در آزمایشگاه "
" ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی "
به اطلاع دانشجویان گرامی تحصیلات تکمیلی ورودی نیمسال 982 ، 991 و 992 دانشگاه می رساند حسب هماهنگی های به عمل آمده و مصوبه شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه، اخذ گواهی شرکت در کارگاه آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE)) با عنوان " ایمنی در آزمایشگاه " برای انجام مراحل تصویب پروپوزال، دریافت مجوز حضور در آزمایشگاه / کارگاه پژوهشی برای دانشجویان با زمینه کاری آزمایشگاهی الزامی می باشد. لذا لازم است دانشجویان تحصیلات تکمیلی که پیامک برای آنها ارسال شده است، نسبت به ثبت نام و شرکت در کارگاه " ایمنی در آزمایشگاه " اقدام نمایند. لینک کارگاه پس از ثبت نام به شماره موبایل ارسال خواهد شد.
زمان برگزاری کارگاه : 20 آذر 1400
ساعت: 18 الی 20
نحوه ثبت نام: ارسال اطلاعات شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره دانشجویی، رشته و مقطع تحصیلی، نام و نام خانوادگی استاد راهنمای مربوطه به آدرس ایمیل:
hse@malayeru.ac.ir
مهلت ثبت نام: 17 آذر 1400
 
راه اندازی سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه
احتراما به اطلاع اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه می رساند سامانه خوداظهاری سلامت پرسنل دانشگاه راه اندازی شد. لطفا به منظور پایش وضعیت سلامت خود و به صورت ماهیانه فرم مذکور را تکمیل نمائید.
شایان ذکر است در صورت مشاهده علائم کووید 19 در اولین فرصت مجددا این فرم را تکمیل نمائید.

سامانه خود اظهاری سلامت پرسنل دانشگاه ملایر در شرایط کرونا
کمیته بحران دانشگاه ملایر
دستورالعمل ایمن سازی محل کار و تضمین سلامت فردی و جمعی در برابر COVID
الگوی بازگشت به تحصیل/ کار دانشجویان، کارمندان و اعضای هیأت علمی
آیین نامه حضور دانشجو در دانشگاه در شرایط کرونا
پیوند مفیدبيشتر