شنبه 9 مهر 1401   01:42:40
1398/7/10 چهارشنبه
اخبار دانشگاهبيشتر
راهنمای دانشجویان جدیدالورود مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی 1401/6/29 سه‌شنبه
راهنمای دانشجویان جدیدالورود مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی
ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه ملایر و آرزوی توفیق روزافزون به اطلاع پذیرفته شدگان می رساند فرآیند ثبت نام خود را مطابق اطلاعیه های موجود در صفحه راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر به آدرس https://malayeru.ac.ir/st-register ، پیگیری و اقدام نمائید. کلیه اطلاعات مورد نیاز دانشجویان ورودی جدید در صفحه « راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر » درج شده و قابل دسترسی است.
(جهت مشاهده آخرین اطلاعیه های پذیرفته شدگان کلیک کنید:https://malayeru.ac.ir/st-register)
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1401/6/30 چهارشنبه
پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی
دکتر محمدی منش رئیس دانشگاه در پیامی فرارسیدن سال جدید تحصیلی را به همه اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:
ن وَالْقَلَمِ وَمَا يَسْطُرُونَ ﴿۱
قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس بی پایان خدای متعال را که به انسان نعمت تفکر و اندیشه عطا فرمود تا شاهد رشد و تعالی او باشد.
بدین وسیله آغاز سال تحصیلی جدید را به اساتید، یاوران علمی و دانشجویان تبریک و تهنیت عرض نموده، حضور پرشور شما دانشگاهیان پرتلاش و آینده ساز کشور را در دانشگاه ملایر گرامی می دارم.
سال تحصیلی جدید در حالی آغاز می شود که پس از گذشت بیش از 3 سال، مهر ماه و مطلع سال تحصیلی را با حضور گرم دانشجویان، اساتید و کارکنان در کنار هم خواهیم بود و این طراوت و شادابی حضور، کانون دانشگاه را پویاتر و سرزنده تر از قبل نوید می دهد.
از سوی دیگر تقارن بهار تعلیم و تربیت با هفته گرامیداشت دفاع مقدس همه ما را به قدم برداشتن در راه اعتلای علمی و پیشرفت فنی کشور عزیزمان مصمم تر می نماید، چونان زمانی که شهدا و رزمندگان در مسیر عزت و سرافرازی از جان خویش گذشتند تا امنیت و آزادی در ایران اسلامی جاری باشد.
عزت، افتخار و سربلندی ملت و کشور عزیزمان، ایران اسلامی را به همراه بهروزی و سعادت همه شما عزیزان از درگاه خداوند متعال خواستارم.
ابراهیم محمدی منش
رئیس دانشگاه ملایر
تاسیس شعبه مجمع عالی حکمت اسلامی در دانشگاه ملایر 1401/6/29 سه‌شنبه
تاسیس شعبه مجمع عالی حکمت اسلامی در دانشگاه ملایر
روز سه شنبه 29 شهریور جلسه ای با حضور حجت الاسلام دکتر معلمی عضو هیئت موسس، عضو هیئت مدیره و دبیر مجمع عالی حکمت اسلامی، دکتر خراسانی مدير اجرايي مجمع عالي حكمت اسلامي، دکتر محمدی منش رئیس دانشگاه و جمعی از مسئولین و اساتید دانشگاه با موضوع تاسیس شعبه مجمع عالی حکمت در دانشگاه ملایر برگزار شد.
تقویت ارتباط حوزه و دانشگاه، تقویت کرسی های ترویجی، نظریه پردازی و آزاد اندیشی و ارتقاء مشارکت بین رشته ای و بین گروهی از جمله اهداف تاسیس شعبه مجمع عالی حکمت در دانشگاه ملایر قلمداد گردید.
در ابتدای جلسه حجت الاسلام دکتر معلمی ضمن اشاره به شروع فعالیت مجمع از سال 1382،ظرفیت این مجمع را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت: این مجمع مورد تائید مقام معظم رهبری است و از جمله موسسین مجمع می توان به آیات عظام جوادی آملی، مصباح یزدی و سبحانی اشاره نمود.
وی افزود: هم اکنون 12 گروه علمی در شاخه هایی نظیر معرفت شناسی، کلام، اخلاق، فلسفه هنر و زیبایی، فلسفه کودک و ... در حال فعالیت می باشند که به صورت منظم هر دو هفته یکبار جلسات مباحثه فکری و علمی تشکیل می گردد.
در ادامه دکتر منصوری به فعالیت های بین المللی مجمع از جمله کنگره بین المللی علامه طباطبایی و انتشار مجلات گوناگون به زبان های فارسی و انگلیسی اشاره کرد.
دکتر محمدی منش رئیس دانشگاه ضمن استقبال از تاسیس شعبه مجمع عالی حکمت در دانشگاه، اتخاذ رویکرد دانش بنیانی و نوآوری در حوزه علوم انسانی را سیاست راهبردی دانشگاه در این زمینه عنوان کرد و بر انعقاد تفاهم نامه بین دانشگاه و مجمع عالی حکمت تاکید نمود.
بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان همدان از دانشگاه ملایر 1401/6/27 یکشنبه
بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان همدان از دانشگاه ملایر
در راستای تعامل  و همکاری‌های علمی، دکتر اعظمی رئیس بنیاد نخبگان استان همدان از دانشگاه ملایر بازدید کرد و در جلسه‌ای مشترک با رئیس دانشگاه در خصوص ارتباط متقابل و برگزاری همایش تجلیل از نخبگان برتر استان همفکری صورت پذیرفت.
در ادامه ایشان با حضور در شورای پژوهشی، طرح‌های متنوع فعال در آن بنیاد که قابل ارائه برای اعضای هیات علمی و دانشجویان می‌باشد را ارائه نمود.
پیام تسلیت به مناسبت درگذشت دانشجوی رشته روانشناسی دانشگاه و پدر بزرگوار ایشان 1401/6/22 سه‌شنبه
پیام تسلیت به مناسبت درگذشت دانشجوی رشته روانشناسی دانشگاه و پدر بزرگوار ایشان
إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
درگذشت تأسف بار خانم نرگس عیوضی دانشجوی رشته روانشناسی دانشگاه و پدر بزرگوارشان موجب تأثر و اندوه فراوان شد.
دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ملایر ضمن ابراز تأسف و همدردی، این مصیبت را به خانواده ایشان و دانشگاهیان دانشگاه ملایر تسلیت عرض نموده، رحمت و مغفرت واسعه الهی برای ایشان و سلامتی و شکیبایی برای بازماندگان وی را از درگاه خداوند منان مسئلت می نماید.
اولین دوره هیئت امنای دانشگاه ملایر با صدور احکام توسط وزیر محترم عتف رسما آغاز بکار کرد 1401/6/20 یکشنبه
اولین دوره هیئت امنای دانشگاه ملایر با صدور احکام توسط وزیر محترم عتف رسما آغاز بکار کرد
دکتر زلفی گل مقام عالی  وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکامی اعضای اولین دوره هیئت امنای دانشگاه ملایر را منصوب نمود تا این هیأت از امروز رسما کار خود را آغاز نماید.
اعضای محترم اولین دوره هیأت امنا
۱- آقای دکتر علیرضا قاسمی فرزاد استاندار محترم همدان
۲- حجت الاسلام والمسلمین آقای محمدباقر برقراری امام جمعه محترم ملایر
۳- آقای دکتر هادی بیگی نژاد عضو هیات علمی دانشگاه ملایر و نماینده محترم مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی
۴- حجت الاسلام والمسلمین آقای احد آزادی خواه نماینده محترم مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی
۵- آقای امین حسین رحیمی وزیر محترم دادگستري
۶- آقای دکتر حمید آقاجانی عضو هیات علمی و رئیس دفتر وزیر محترم عتف
شایان ذکر است آخرین جلسه هیئت امنای مشترک با دانشگاه بوعلی، دانشگاه صنعتی همدان و دانشگاه اسد آباد برگزار گردید و اعضا در پایان عکس یادگاری گرفتند.
با اعلام تشکر ویژه اعضای هیات علمی؛ کارکنان و مردم شریف ملایر از دکتر زلفی گل مقام عالی وزارت که با موافقت برای استقلال هیئت امنا و هیئت ممیزه دانشگاه ملایر جامعیت دانشگاه را قطعی کردند. ما دانشگاهیان دانشگاه ملایر آرزوی سلامتی و سربلندی برای ایشان از خداوند متعال مسئلت داریم و مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می نماییم.
دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ملایر
اعزام کاروان زائران امام حسین علیه السلام وخدمت رسانی شبانه روزی موکب شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر 1401/6/20 یکشنبه
اعزام کاروان زائران امام حسین علیه السلام وخدمت رسانی شبانه روزی موکب شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)
کاروان زائران امام حسین علیه السلام به منظور شرکت در راهپیمایی اربعین متشکل از 18 نفر از کارمندان و دانشجویان  دانشگاه ملایر به زیارت عتبات اعزام گردید.
این برنامه به همت بسیج دانشجویی، معاونت فرهنگی دانشگاه و تشکل های اسلامی دانشگاه ملایر انجام شد.
شایان ذکر است موکب شهدای بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر از 16 لغاایت 24 شهریور به صورت 24 ساعته پذیرای زائران عزیز از سراسر کشور می باشد. فعالیت این موکب به صورت اسکان شبانه و پذیرایی وعده غذایی است که به طور متوسط هر شب بیش از 40 نفر زائر میهمان دانشگاه ملایر هستند.
تایید حکم ریاست دانشگاه ملایر در شورای عالی انقلاب فرهنگی 1401/6/20 یکشنبه
تایید حکم ریاست دانشگاه ملایر در شورای عالی انقلاب فرهنگی
حکم ریاست دکتر ابراهیم محمدی منش بر دانشگاه ملایر در شورای عالی انقلاب فرهنگی تایید شد.
دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ملایر
دیدار رئیس دانشگاه پیام نور ملایر با سرپرست دانشگاه 1401/6/15 سه‌شنبه
دیدار رئیس دانشگاه پیام نور ملایر با سرپرست دانشگاه
دکتر جهانیان رئیس دانشگاه پیام نور ملایر روز دوشنبه ۱۴ شهریور با حضور در دانشگاه ملایر با دکتر محمدی منش سرپرست دانشگاه دیدار و گفتگو کرد
در این نشست  که در محل دفتر ریاست دانشگاه ملایر برگزار گردید بر ضرورت هم افزایی و فعالیت مشترک در حوزه های مختلف علمی، فرهنگی و پژوهشی فیمابین دانشگاه ملایر و دانشگاه پیام نور تاکید گردید.
سرپرست دانشگاه ملایر ضمن معرفی پتانسیل ها و توانمندی های دانشگاه بر ضرورت طراحی فعالیت های مشترک دانشگاههای شهرستان در راستای پیشبرد اهداف متعالی انقلاب و توسعه و پیشرفت شهرستان تاکید نمود.
همایش ها و رویدادهابيشتر
دستاوردهای دانشگاهبيشتر
موفقیت دانشجوی رشته روانشناسی دانشگاه ملایر در کسب رتبه اول آزمون وزارت بهداشت و آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱
سه عضو هیات علمی دانشگاه ملایر از سوی معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حوزه ارتباط با صنعت برگزیده شدند.
انتخاب طرح هیأت علمی دانشگاه ملایر با عنوان ساخت ابرخازن ها بر پایه مواد کربنی متخلخل سنتزی به منظور ارائه در نمایشگاه فناوری های نوپدید و آینده نگر
دسترسی سریع
1399/8/10 شنبه
نماد اعتماد الکترونیکی دانشگاه ملایر
تماس با ما

1398/8/4 شنبه

تماس با ما

نشانی:ملایر، کیلومتر 4 جاده ملایر-اراک کدپستی: 84621-65741

تلفن: 32456518-81-98

pr[at]malayeru.ac.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید