اخبار و اطلاعیه های آموزش
قابل توجه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت: اطلاع از ثبت نام و وضعیت آموزشی
به اطلاع پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت می رساند، جهت اطلاع از ثبت نام و وضعیت آموزشی خود به آدرس http://amoozesh.malayeru.ac.ir مراجعه نمایید. برای ورود به سامانه نوع کاربری را دانشجو انتخاب نموده و نام کاربری شماره دانشجویی و برای رمز عبور شماره شناسنامه را وارد نمایید.
همچنین برای شرکت در کلاسهای مجازی مطابق تقویم آموزشی نیمسال 992 (شروع کلاس ها از 2 اسفندماه) به آدرس http://lms.malayeru.ac.ir مراجعه نمایید سپس در قسمت نام کاربری شماره دانشجویی را وارد کرده و برای رمز عبور کد ملی وارد نمایید.

دانشجویانی که درسامانه آموزش غیرفعال می باشند نسبت به تکمیل پرونده آموزشی خود در اسرع وقت با شماره 08133339981 واحد پذیرش و ثبت نام تماس حاصل فرمایند.
 لازم به ذکر می باشد دانشجویان پسر جهت درخواست معافیت تحصیلی با ورود به سامانه آموزش(سما) بخش مدیریت درخواست ها، نسبت به ثبت درخواست و دریافت معرفی نامه به نظام وظیفه اقدام نموده و پس از دریافت جوابیه از نظام وظیفه، از طریق بخش مدیریت درخواست ها نسبت به ارسال جوابیه معافیت تحصیلی خود اقدام نمایند.
اطلاعات مورد نیاز دانشجویان ورودی جدید در صفحه « راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر » درج شده و قابل دسترسی است. (صفحه راهنمای پذیرفته شدگان دانشگاه ملایر: https://malayeru.ac.ir/st-register )